O nás

Společnost SPORTprotect jako dodavatel sportovních ortéz a bandáží, kompresních výrobků firmy CEP a sportovních vložek a testovacích zařízení firmy FOOTDISC přispívá díky svým produktům a konceptům výrazně k udržení a obnovení zdraví a zlepšení zdravotního stavu – pro lepší kvalitu života. Znalosti v technologii, výrobě a prodeji, které jsme získávali ve spolupráci s firmami Bauerfeind, Medi, Footdisc a CEP spojujeme s inovativní silou a tradicí podniku s globálním myšlením.

Naši odborníci spolupracují odedávna s lékaři, vědci a vývojáři. Výsledkem jsou mnohdy patentované a oceněné výrobky a služby.

Bandáže a ortézy

Vytyčili jsme si úkol přispět díky moderním bandážím a ortézám k tomu, aby mohli lidé žít až do vysokého věku aktivně a aby byli mobilní. Lékaři a fyzioterapeuti používají naše výrobky k prevenci, léčbě obtíží a k podpoře procesu uzdravení po úrazech.

Sportovní vložky

V oblasti ortopedických vložek určujeme měřítka v celé Evropě díky tradičním výrobkům a inovačním konceptům vložek jako je TRIactive®, Binamic® a Footdisc®.

Silikonové vložky a podpatěnky pro úlevu a preventivní systém pro pacienty s problémy nohou, tvoří nabídku výrobků pro ortopedickou péči o nohy.

Sportovní kompresivní punčochy

běžet rychleji – běžet snadněji - regenerovat rychleji - lépe se cítit

Pryč jsou časy kdy jediným účelem ponožek a punčoch bylo chránit chodidla od puchýřů. CEPsport kompresivní podkolenky jsou prvními funkčními sportovními ponožkami s patentovaným rozložením tlaku, které podporují zvýšení krevního oběhu a následné zvýšení výkonnosti. 

0 ks, 0 
Košík
0 ks, 0