Videodiagnostika

TEMPLO® Lite – první software navržen pro výběr běžeckých bot!

TEMPLO® Lite je odlehčená verze úspěšného software TEMPLO® pro diagnostiku běhu a chůze se snadnýmpoužitím a jednoduchým použitím pro specializované sportovní obchody ke každodenní práci. Okamžitý záznam s automatickým přehráváním – bez pojmenování souborů

  • Vytvoření kompletní zprávy za několik sekund
  • Ovládaní pomocí jednoduchých ikon (úhel, zoom, linie…).
  • Unikátní nástroj pro srovnání několika - 1, 2, 3, 4 nebo 6 záznamů videí
  • Přehled všech videoklipů
  • Uložení zákazníka před nebo po diagnostice.

Tři předdefinované nástroje pro doporučení obuvi:

Vyberte si jednu ze tří možností diagnostiky: od jednoduché diagnostiky SpotCheck pro rychlou diagnostiku až po detailní diagnostiku AnalysisPro, kde je klientova noha analyzována pro co nejlepší výběr běžecké obuvi.

 

Okamžitý "video důkaz" výběru bot:

 Program SpotCheck jednoduchý modul "klikni a vidím" – zobrazení všech produktů beze změny nastavení ze "snímat" do "analyzovat". Díky použití nástrojů jako jsou úhly, zvětšení, linie atd. si můžete zobrazit podrobnou analýzu, ještě než vytiskněte zprávu jediným kliknutím!

MultiView - Rychlé srovnání více modelů

MultiView nabízí podrobnější diagnostiku umožňující srovnání několika modelů obuvi. Samozřejmě máte k dispozici grafické nástroje ke zvýraznění rozdílů. Srovnávací nástroj umožňuje okamžitý výběr několika modelů obuvi k porovnání.

AnalysisPro - Podrobná diagnostika a doporučení obuvi

AnalysisPro je pro specializované běžecké prodejny, kde Vás program krok za krokem povede procesem diagnostiky od původní obuvi zákazníka až po porovnání výběru testovaných bot. Jakmile jsou videa nahrána, jsou systematicky synchronizována a automaticky porovnávána. Náš unikátní srovnávací nástroj Vám umožní systematickou diagnostiku. A samozřejmě okamžitý výtisk reportu.

 

Sofware dodávame i upravený přímo pro firemní použití:

adidas Nike runnr reebok somnio saucony asics chung shi mizuno mszone

Nakupujte v e-shopu sanomed.cz

0 ks, 0 
Košík
0 ks, 0